Klik hier om JOUW banners op deze pagina te tonen en betaal alleen voor succes

Reisnieuws breken Zakenreis Bestemming Gezondheid Horeca-industrie Hotels en resorts Nieuws Herbouw Resorts Verantwoordelijk Veiligheid Winkelen Duurzaam Technologie Toerisme vervoer Travel Wire Nieuws Verenigde Staten

Meest en minst duurzame reisbestemmingen in de VS

Meest en minst duurzame reisbestemmingen in de VS
Meest en minst duurzame reisbestemmingen in de VS
Geschreven door Harry Johnson

Steden over de hele wereld doen nu hun best om de wereldwijde klimaatverandering te bestrijden en duurzamer te zijn

Nu reizigers zich steeds meer bewust zijn van de impact die ze op de planeet kunnen hebben, doen steden hun best om duurzamer te zijn.

De steden over de hele wereld dragen nu hun steentje bij als het gaat om het tegengaan van klimaatverandering, van het gebruik van meer hernieuwbare energie of het stimuleren van bewoners en bezoekers om gebruik te maken van het openbaar vervoer, de fiets en te voet.

Dus, wat zijn de meest duurzame bestemmingen in de VS?

Om daar achter te komen, analyseerden experts uit de reisindustrie enkele van Amerika's meest bezochte steden op een reeks duurzame factoren.

De top 10 van meest duurzame steden in de VS 

RangStad% duurzame hotels% mensen dat lopend, fietsend of met het openbaar vervoer naar het werk gaatHernieuwbare energie als % van het totale verbruikGemiddelde jaarlijkse luchtvervuiling (μg/m³)Kunstmatige helderheid (μcd/m2)Koolstofvoetafdruk per persoon  (tCO2)Mijlen fietspadenCongestieniveauScore  / 10
1Portland9.00%33.2%43.1%7.06,59016.75.3120%7.50
2Seattle9.19%44.8%38.4%6.08,24017.312.1923%7.29
3New York City14.33%71.6%12.9%10.011,70017.1124.1935%6.50
4Minneapolis4.40%30.4%15.6%11.48,78021.841.7010%6.46
4Denver5.15%21.9%11.3%9.85,25019.49.0018%6.46
6Boston7.45%54.1%6.8%8.08,34019.05.3119%6.17
7Salt Lake City3.01%20.4%7.0%9.14,67015.51.5915%6.04
8Buffel5.88%20.7%12.9%9.36,14019.80.0713%6.00
9San Jose3.64%11.3%16.4%8.55,22017.50.4019%5.67
9Austin2.41%15.9%7.5%10.77,48015.019.1020%5.67

1. Portland, Oregon

Op de eerste plaats staat Portland, Oregon, dat bekend staat als een vooruitstrevende stad, dus het is logisch dat duurzaamheid hier belangrijk is.

De staat Oregon heeft het hoogste percentage gebruik van hernieuwbare energie van alle op onze lijst (43.1%) en scoort ook hoog vanwege de lage lichtvervuiling (6,590μcd/m2) en het aantal duurzame hotels (9% van het totale aantal hotels).

Portland staat regelmatig hoog in de lijsten van de groenste steden in Amerika en was een van de eersten die een alomvattend plan introduceerde om de CO2-uitstoot aan te pakken.

2. Seattle, Washington

Niet ver van Portland ligt de tweede stad Seattle, Washington. De stad staat bekend als een technologiehub en heeft een snelle bevolkingsgroei gekend, maar was ook de eerste die beloofde klimaatneutraal te worden, en deed dat al in 2010.

Net als Portland scoort Seattle hoog voor het gebruik van hernieuwbare energie (38.4%) en voor de gemiddelde luchtvervuiling (6μg/m³), mensen die lopen of het openbaar vervoer gebruiken (44.8%) en duurzame hotels (9.19%).

Seattle is sterk afhankelijk van waterkracht en gebruikt slechts voor een zeer klein percentage van zijn elektriciteit fossiele brandstoffen.

3. New York City, New York

Ondanks dat het een van de grootste en drukste steden ter wereld is, staat New York op de derde plaats.

NYC was de best scorende stad voor niet één, niet twee, maar drie factoren: duurzame hotels, mensen die lopen of het openbaar vervoer gebruiken, en de lengte van fietspaden.

De enorme omvang van de Big Apple heeft het gedwongen om zijn ecologische voetafdruk frontaal aan te pakken, te investeren in een uitgebreid openbaarvervoernetwerk, groene kantoorgebouwen te bouwen en toezeggingen te doen om de uitstoot drastisch te verminderen.

Het onderzoek bracht ook de minst duurzame Amerikaanse steden aan het licht

RangStad% duurzame hotels% mensen dat lopend, fietsend of met het openbaar vervoer naar het werk gaatHernieuwbare energie als % van het totale verbruikGemiddelde jaarlijkse luchtvervuiling (μg/m³)Kunstmatige helderheid (μcd/m2)Koolstofvoetafdruk per persoon  (tCO2)Mijlen fietspadenCongestieniveauScore  / 10
1Nashville2.20%11.1%8.8%14.38,78017.60.6019%3.46
2Columbus5.14%11.2%4.4%13.610,00019.81.4013%3.67
3Dallas1.96%11.0%7.5%11.812,50016.52.9017%3.79
3Houston2.14%10.1%7.5%11.112,30014.60.7520%3.79
5Indianapolis2.01%7.7%6.7%12.49,62020.613.7512%3.87
6Philadelphia3.82%39.7%6.1%11.512,20019.54.9622%3.92
7Chicago5.44%41.6%7.3%13.417,90021.127.2924%4.04
8Baltimore6.20%29.3%5.9%11.513,40020.21.0015%4.13
9Tampa2.82%12.5%7.2%9.210,70015.30.7021%4.17
10Cincinnati4.13%17.9%4.4%11.77,53022.62.2014%4.21

1. Nashville, Tennessee

Onderaan de ranglijst staat Nashville, Tennessee, een van de snelstgroeiende steden van het land. 

Nashville is de stad met de laagste score als het gaat om luchtvervuiling (14.3 g/m³) en scoort ook slecht voor zijn fietspadinfrastructuur, met slechts 0.6 mijl aan beschermde paden.

2. Columbus, Ohio

De op een na laagst scorende stad is Columbus, de meest bevolkte stad in de staat Ohio.

Ohio heeft een zeer laag gebruik van hernieuwbare energie (4.4%) en de stad Columbus heeft een hoge luchtvervuiling, namelijk 13.6 g/m³.

De hoge niveaus van vervuiling in het gebied worden grotendeels veroorzaakt door de McCracken Power Plant van de Ohio State University, de stortplaats die wordt beheerd door de Solid Waste Authority of Central Ohio (SWACO) en de Anheuser-Busch Columbus Brewery.

3. Houston en Dallas, Texas

Twee steden in Texas staan ​​op de derde plaats, Houston en Dallas. De twee behoren tot de grootste in de staat en beide scoorden slecht op het gebied van openbaar vervoer en luchtvervuiling.

Beide zijn zeer drukke steden, waarbij Houston een van de hoogste niveaus van autogebruik in het land heeft, terwijl Dallas ook een belangrijk transportknooppunt is met talrijke snelwegen die samenkomen in de stad, waar ook een grote haven ligt en een van 's werelds drukste luchthavens.

De bestemming met de meest duurzame hotels

New York, New York - 14.33%

Een verblijf in een duurzaam hotel kan de effecten van reizen enigszins compenseren, omdat ze zich inspannen om hun energieverbruik tot een minimum te beperken.

De stad met het hoogste percentage accommodaties die door Booking.com als duurzaam zijn aangemerkt, is New York, met 14.33%.

De bestemming met het hoogste openbaar vervoergebruik

New York City, New York – 71.6% van de mensen loopt, fietst of gebruikt het openbaar vervoer naar het werk

Het gebruik van het openbaar vervoer, wandelen of fietsen is een geweldige manier om uw ecologische voetafdruk te verkleinen, en verreweg de stad waar het autogebruik het laagst is, is New York.

Hier gebruikt 71.6% van de mensen iets anders dan een auto om naar het werk te gaan (of vanuit huis te werken), terwijl de stad het grootste sneltransportsysteem met één operator ter wereld heeft en 24/7 service biedt aan 472 treinstations.

De bestemming met het grootste gebruik van hernieuwbare energie

Portland, Oregon – 43.1% verbruik van hernieuwbare energie

Helaas zijn gegevens over hernieuwbare energie alleen beschikbaar op staatsniveau in plaats van in de stad, maar de staat waar hernieuwbare energie het grootste deel van het verbruik uitmaakt, is Oregon, met 43.1%.

De elektriciteitsvoorziening van Oregon wordt gedomineerd door waterkracht, met meer dan 80 duurzame waterkrachtcentrales in de staat. 

De bestemming met de laagste luchtvervuiling

Tucson, Arizona – 4.8 g/m³ jaarlijkse luchtvervuiling

Luchtvervuiling is een serieus probleem in veel steden in het land, maar de bestemming met de schoonste lucht is Tucson, Arizona.

Tucson, gelegen in de woestijn van Arizona, is de op een na grootste stad in de staat, maar verbruikt gemiddeld slechts 4.8 g/m³ per jaar.

De bestemming met de minste lichtvervuiling

Tucson, Arizona – 3,530μcd/m2 kunstmatige helderheid

Lichtvervuiling is een vorm van vervuiling die misschien minder aandacht krijgt, omdat het niet alleen de prachtige nachtelijke hemel wegneemt, maar het voor sommige soorten ook veel moeilijker maakt om te overleven als ze worden beïnvloed door zoveel kunstlicht.

Nogmaals, Tucson komt hier aan de top, met de stad die al in 1972 donkere luchtverordeningen heeft ingesteld om de niveaus van lichtvervuiling te beperken.

De bestemmingen met de laagste COXNUMX-voetafdruk

Houston, Texas & Los Angeles, Californië – 14.6 ton CO2 per persoon

Over de auteur

Harry Johnson

Harry Johnson is de opdrachtredacteur geweest voor eTurboNews voor meer dan 20 jaar. Hij woont in Honolulu, Hawaii, en komt oorspronkelijk uit Europa. Hij geniet van het schrijven en verslag doen van het nieuws.

Laat een bericht achter

Delen naar...