Klik hier om JOUW banners op deze pagina te tonen en betaal alleen voor succes

Luchtvaartmaatschappijen Luchthaven Luchtvaart Reisnieuws breken Zakenreis Canada Nieuws Mensen Toerisme vervoer Travel Wire Nieuws

Chorus Aviation Inc. kiest nieuwe raad van bestuur

Chorus Aviation Inc. kiest nieuwe raad van bestuur
Chorus Aviation Inc. kiest nieuwe raad van bestuur
Geschreven door Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. kondigt de resultaten aan van de stemming over de verkiezing van bestuurders tijdens haar virtuele jaarlijkse aandeelhoudersvergadering op 27 juni 2022.

Het totaal aantal aandelen vertegenwoordigd door aandeelhouders die virtueel en bij volmacht aanwezig waren op de vergadering bedroeg 76,678,672 en vertegenwoordigde 37.76% van de geplaatste en uitstaande aandelen van Chorus met stemrecht.

Houders van het vereiste aantal aandelen stemden voor alle zaken.

De volmachtcirculaire van Chorus voorzag in 10 genomineerden voor de Raad van Bestuur.

Gedetailleerde resultaten van de stemming voor de verkiezing van bestuurders worden hieronder weergegeven.

BenoemdeStemmen voor% VoorStemmen onthouden% Ingehouden
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail Hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amos Kazazi76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Chorus, met hoofdkantoor in Halifax, Nova Scotia, is een geïntegreerde leverancier van regionale luchtvaartoplossingen, inclusief vermogensbeheerdiensten.

De belangrijkste dochterondernemingen zijn: Falko Regional Aircraft, 's werelds grootste vliegtuigverhuurder en vermogensbeheerder die zich uitsluitend richt op het leasesegment van regionale vliegtuigen; Jazz Luchtvaart, de enige aanbieder van regionale luchtdiensten aan Air Canada; en Voyageur Aviation, een leverancier van speciale luchtcharter, vliegtuigmodificatie en levering van onderdelen aan regionale luchtvaartklanten over de hele wereld.

Samen bieden de dochterondernemingen van Chorus ondersteunende diensten die elke fase van de levenscyclus van een regionaal vliegtuig omvatten, inclusief de aankoop en leasing van vliegtuigen; vliegtuigrenovatie, engineering, modificatie, herbestemming en overgang; contract vliegen; onderhoud, demontage en levering van onderdelen aan vliegtuigen en onderdelen.

Gerelateerd nieuws

Over de auteur

Harry Johnson

Harry Johnson is de opdrachtredacteur geweest voor eTurboNews voor meer dan 20 jaar. Hij woont in Honolulu, Hawaii, en komt oorspronkelijk uit Europa. Hij geniet van het schrijven en verslag doen van het nieuws.

Laat een bericht achter

Delen naar...