Brekend internationaal nieuws Reisnieuws breken Zakenreis Culture Educatie Onstpanning Nieuws Mensen Verantwoordelijk Toerisme Travel Wire Nieuws trending Now

Top 10 freelancerbestemmingen ter wereld

Top 10 freelancerbestemmingen ter wereld.
Top 10 freelancerbestemmingen ter wereld.
Geschreven door Harry Johnson

Aangezien digitale innovatie onze manier van werken verandert, behoren typische kantooruren tot het verleden.

Print Friendly, PDF & Email
  • Japan is het slechtste land voor freelancers, met een freelancerscore van slechts 3.99/10. Dit is voornamelijk te wijten aan zeer slechte prestaties op het gebied van zoekopdrachten naar freelance werk, lage sterkte van wettelijke rechten voor werknemers en slechte prestaties op de Global Gender Gap Index.
  • Singapore is het land met de hoogste internetsnelheid van 256.03 Mbps. 
  • Nederland heeft de meeste interesse in freelancers met 1,305 zoekopdrachten per 100,000 mensen.

Als digitale innovatie verandert de manier waarop we werken en typische kantooruren behoren tot het verleden, financiële experts hebben de beste landen ter wereld geïdentificeerd om freelancer te zijn.

Om het onderzoek uit te voeren, kregen landen een genormaliseerde score van 10 voor elke factor, waaronder breedbandsnelheid, kosten van levensonderhoud, sterkte van de wettelijke rechten van werknemers, geluksindex en beschikbaarheid van co-working-ruimtes.

10 beste landen om freelancer te zijn:

RangNaam van het landBreedbandsnelheden juli 2021 (Mbps)Breedbandkosten per maand 2020 (USD)Zoekopdrachten naar freelance werk per 100,000Wettelijke rechten 2019Wereldwijde genderkloofindex 2020Kosten van levensonderhoud per persoon, per maand (USD)Co-Working Spaces per 100,000Geluksindex 2017-2019Freelancerscore
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Nieuw Zeeland164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spanje187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australië85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Denemarken208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Canada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Zwitserland214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Litouwen132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Zweden163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Ierland116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore neemt de eerste plaats in als de beste plek om als freelancer te werken in 2021, met een score van 7.35. Singapore profiteert van breedband dat zowel betaalbaar is ($ 33.43 per maand) als supersnel (256.03 Mbps). Het land presteert over de hele linie sterk, hoewel het niet de goedkoopste plek is om te wonen en er is nog ruimte voor verbetering wat betreft de Happiness Index-score.

Print Friendly, PDF & Email

Over de auteur

Harry Johnson

Harry Johnson is de opdrachtredacteur geweest voor eTurboNews al bijna 20 jaar. Hij woont in Honolulu, Hawaii, en komt oorspronkelijk uit Europa. Hij geniet van het schrijven en verslag doen van het nieuws.

Laat een bericht achter

hoe 1

  • Sluit me aan bij uw platform voor het schrijven van artikelen. Ben een bekwame artikelschrijver met drie jaar ervaring met eersteklas grammatica zonder plagiaat.