Klik hier om JOUW banners op deze pagina te tonen en betaal alleen voor succes

Luchtvaartmaatschappijen Luchthaven Oostenrijk Luchtvaart België Reisnieuws breken Zakenreis Canada Culture Denemarken Bestemming Griekenland Gezondheid Horeca-industrie Hotels en resorts Italië Luxe Nieuws Mensen Portugal Resorts Verantwoordelijk Veiligheid Winkelen Spanje Zwitserland Attractieparken Toerisme Toerist vervoer Travel Wire Nieuws Verenigde Arabische Emiraten

's Werelds top 10 veiligste bestemmingen voor gezinsvakanties

's Werelds top 10 veiligste bestemmingen voor gezinsvakanties
's Werelds top 10 veiligste bestemmingen voor gezinsvakanties
Geschreven door Harry Johnson

Elke ouder weet dat het plannen van een gezinsvakantie met kinderen altijd een uitdagende taak is.

Met alle vereisten, gemakken en algemene veiligheidsniveaus van het gebied of land om ervoor te zorgen dat uw gezin zorgeloos op vakantie kan, kan het kiezen van een bestemming hoofdpijn zijn. 

Om de ouders te helpen, hebben reisexperts uitgebreid onderzoek gedaan, waarbij ze een reeks variabelen hebben geanalyseerd, zoals algemene veiligheid, gezinsvriendelijke accommodatie, kindvriendelijke restaurants en gezinsactiviteiten die beschikbaar zijn op een reeks populaire bestemmingen om te ontdekken en te onthullen welke vakantiebestemmingen zijn het meest geschikt voor gezinnen die op zoek zijn naar een veilige maar plezierige locatie.

De 10 veiligste gezinsvriendelijke vakantiebestemmingen ter wereld:

RangLandStadVredesindexscore /5% gezinsvriendelijke hotels% kindvriendelijke restaurants% kindvriendelijke activiteiten en attractiesGezinsveiligheidsscore /10
1ZwitserlandZurich1.3218.59%34.44%27.03%7.81
2GriekenlandHeraklion1.9317.69%35.88%34.01%7.45
3DenemarkenKopenhagen1.2614.64%27.60%19.81%7.02
3OostenrijkWenen1.3216.98%37.00%18.15%7.02
5PortugalLissabon1.2711.51%36.71%24.38%6.91
6SpanjeMadrid1.6222.04%28.39%23.90%6.89
7BelgiëBrussel1.512.20%37.48%28.90%6.76
7Verenigde Arabische EmiratenDubai1.8523.41%18.18%30.30%6.76
9ItaliëRome1.6528.34%40.70%21.87%6.58
9CanadaOostende1.3319.40%25.75%19.00%6.58

Volgens het onderzoek:

  • Zürich, Zwitserland komt als beste uit de bus als de veiligste stad voor gezinnen om te bezoeken, met een gezinsveiligheidsscore van 7.81/10. Het staat op de derde plaats op onze misdaadindex en met een jaarlijkse gemiddelde temperatuur van 9.3 graden Celsius, wat aan de koelere kant.
  • Heraklion, Griekenland staat op de 2e plaats als op één na beste, met een gezinsveiligheidsscore van 7.45/10. Het staat op de vierde plaats op onze misdaadindex en met een jaarlijkse gemiddelde temperatuur van 19 graden Celsius is het een veilige stad met aangename temperaturen. 
  • Kopenhagen, Denemarken en Oostenrijk, Wenen staan ​​beide op de derde plaats, met een score voor gezinsveiligheid van 3/7.02. 

Uit het onderzoek is ook gebleken dat:

  • De beste vakantiebestemmingen voor gezinsvriendelijke accommodatie zijn Orlando, FL, Verenigde Staten met 58.93% gezinsvriendelijke hotels, gevolgd door Las Vegas, NV, Verenigde Staten, met 28.73% gezinsvriendelijke hotels en Rome, Italië met 28.34% van gezinsvriendelijke hotels.
  • De beste vakantiebestemmingen voor gezinsvriendelijke uit eten gaan zijn Florence, Italië met 48.36% gezinsvriendelijke restaurants, gevolgd door Venetië, Italië met 44.94% gezinsvriendelijke restaurants en Rome, Italië met 40.7% gezinsvriendelijke restaurants.
  • De beste vakantiebestemmingen voor gezinsvriendelijke activiteiten zijn Pattaya, Thailand met 35.5% gezinsvriendelijke activiteiten, gevolgd door Heraklion, Griekenland met 34.01% gezinsvriendelijke activiteiten en Orlando, FL, Verenigde Staten met 33.93% gezinsvriendelijke activiteiten . 

De experts hebben hun top 5 tips onthuld om veilig te blijven tijdens het reizen naar het buitenland:

1 - Doe je onderzoek naar de culturen, normen, tradities en talen van het land voordat je op reis gaat. Dit zal je niet alleen helpen om je weg te vinden, maar je leert ook over valuta's, lokale conventies en tradities en je krijgt een idee van de cultuur. 

2 - Wees verstandig over uw waardevolle spullen. Neem alleen het absolute minimum als u eropuit trekt. Creditcard, telefoon en een kopie van je paspoort zijn alles wat je nodig hebt. Neem niet te veel contant geld mee en let goed op je spullen. 

3 - Boek alles vooruit. Vooruit boeken maakt uw leven gemakkelijker, u kunt uw route van het vervoersknooppunt naar uw accommodatie gemakkelijk plannen. Als u zich bewust bent van uw route, voorkomt u dat u verdwaalt, wat het veiliger maakt voor u en uw kinderen.

4 - Geef een set contactgegevens aan al je metgezellen. Adres en nummer van de accommodatie, je eigen contactnummer, alles wat naar jou te herleiden is. Stop het vervolgens in een kluis in een zak met rits op elk van de kleding van uw kind.

5 - Als je gescheiden raakt of verdwaalt, regel dan een ontmoetingspunt. Het is gemakkelijk om te verdwalen als je in een drukke omgeving bent, dus je moet een ontmoetingspunt kiezen. En als uw kinderen verdwalen, zorg er dan voor dat ze weten wat ze moeten doen als ze u niet kunnen vinden (bijv. zoek een politieagent, een ander gezin met kinderen, een personeelslid).

Gerelateerd nieuws

Over de auteur

Harry Johnson

Harry Johnson is de opdrachtredacteur geweest voor eTurboNews voor meer dan 20 jaar. Hij woont in Honolulu, Hawaii, en komt oorspronkelijk uit Europa. Hij geniet van het schrijven en verslag doen van het nieuws.

Laat een bericht achter

Delen naar...